Кредит 911

Ми впевнені, що за допомогою нашої компанії «Кредит 911» Ви вирішите всі свої проблеми, пов’язані з терміновим кредитуванням нерухомості в Москві і Московській області. Ми працюємо 7 днів на тиждень, по телефону черговий менеджер Kredit911 на зв’язку цілодобово.
Нецільовий кредит під заставу нерухомості та іншого майна — наша спеціалізація, якщо Вам терміново необхідно отримати гроші в Москві, схвалення заявки проходить протягом телефонної розмови з Вами за 5 хвилин, без довідок про доходи та поручителів.
Подивіться наші кредитні рішення. У їхньому списку представлений досить широкий вибір фінансових продуктів для задоволення будь-яких потреб, в залежності від Ваших можливостей і запитів.
Наші умови в 2017 році ЗАВЖДИ ВИГІДНІШЕ !!!
приклад:
Кредит в 1 000 000 рублів на 25 років при 13% річних, щомісячний платіж буде 11 278 руб.
Кредит в 5 000 000 рублів на 25 років при 13% річних, щомісячний платіж буде 56 391 руб.
При наявності поганий (зіпсованої) кредитної історії річна ставка може бути 22% річних:
Кредит в 1 000 000 рублів на 25 років при 22% річних, щомісячний платіж буде 18 412 руб.
Кредит в 5 000 000 рублів на 25 років при 22% річних, щомісячний платіж буде 92 062 руб.
Для попереднього рішення (1 година після отримання документів) знадобляться наступні документи:
Паспорт власника наявної нерухомості.
Свідоцтво про право власності на закладається об’єкт.
Правовстановлюючі документи на квартиру, на підставі яких видано свідоцтво про власність (ДКП (договір купівлі-продажу), договір дарування, свідоцтво про право на спадщину, документи про приватизацію квартири).
На підставі цих документів фахівці винесуть позитивне рішення на отримання кредиту. Принести документи можна до нас в офіс (м. Смоленська, вул. Краснопролетарская, 16) або надіслати електронною поштою info@kredit911.ru (скани або фото).

Котел кировоград

Магазин опалювальних систем Кочегарка

Затишок в будинку і комфортні умови життя створити нескладно. Сьогодні існує маса устаткування, що допомагає досягти ідеального мікроклімату в кожній оселі. Інтернет магазин Кочегарка пропонує придбати техніку для опалення будинку за прийнятними цінами. Унас найкращій, котел кировоград
Про компанію
Фірма кочегарка, Кропивницький, була створена незабаром після початку нашої роботи в 2000 році. З тих пір інтернет магазин зумів отримати широку популярність у тисяч покупців завдяки серйозному підходу до роботи і орієнтованості на своїх клієнтів.
Сьогодні наша фірма – одна з найбільш затребуваних і великих в Україні. У нас можна придбати масу різновидів опалювальних приладів останнього покоління. Всі товари, які можна знайти у нас, є оригінальною продукцією затребуваних в нашій країні і в Європі брендів. Це гарантує відмінну якість експлуатації техніки і повне задоволення від її використання. Комфортні умови співпраці з нами роблять звернення в магазин Кочегарка приємним і вигідним для всіх клієнтів.

Часы tissot украина

Наручний годинник Edox почали випускатися більше ста років тому – в 1884 році. В той самий рік швейцарський годинникар, якого звали Руфли-Флури почав діяльність у свій мініатюрної майстерні. Відкрити її йому порадила дружина – Єва-Марія. Ми пропонуемо, часы tissot украина. Все тому що їй дуже подобалися години, які він зробив персонально для неї. Єва-Марія сказала йому, що його годинник точно будуть користуватися величезним успіхом. І через сто років, компанія до цих пір існує і радує нас своїм незвичайним стилем і точними механізмами. Виробництво кишенькових годинників Назва компанії edox, що означає годину на грецькій мові і так відразу було вирішено назвати майстерню. У свої перші роки існування, компанія займалася виготовленням тільки кишенькових годинників, але після того як Руфли-Флури помер, вони не зупинилися на місці і стали виробляти різні види годинника і так компанія вирішила присвятити себе виробництва наручних швейцарських годинників Edox. Успішні проекти компанії Історія створення та розвитку компанії переплетена з водними спортивними змаганнями. Найбільш відомі години – з водонепроникним корпусом, з посиленою конструкцією, що дозволяє їм витримувати занурення навіть дуже глибоко. З 1961 року почали выпускатья чоловічі годинники Edox з протиударною конструкцією – використовувалася подвійна захист для заводного механізму.