Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря

Курорт Затока Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря розташований в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Довгою піщаною смугою витягнувся селище між Чорним морем і Дністровським лиманом. Через весь селище проходить траса Одеса — Білгород-Дністровський (Т-16-04) і залізнична лінія. Всі готелі групуються по станціях: Лиманська, Морська, Дружба, Сонячна і станція в центрі Затоки — Бугаз.

Крім того до Затоці примикає курортний район Будакська коса, на яку веде окрема дорога з центру Затоки (південний захід).

Затока центр курорту
У Затоці чисті піщані пляжі, де є парасольки, шезлонги і навіси, на пляжах Затоки до послуг відпочиваючих є всілякі атракціони. Затока центр курорту Великий вибір готелів — від перебудованих під готелі дач до сучасних готелів VIP рівня. Чисте море, чудові пляжі, чисте повітря, наповнене ароматом степових трав, квітів і морським бризом, розвинена інфраструктура і легкість добирання — робить Затоку одним з найпопулярніших курортів України.

Пікерні вудилища

Пікерне удилище для рыбалки на zabros.com.ua — категорія фідерних вудилищ, обмеженою по довжині і вазі закидається оснастки. Конструкція пікерно вудилища принципово нічим не відрізняється від фідера і цей поділ є досить умовним. Як правило це двосекційний піновий бланк з ручкою з пробки або eva, оснащений гвинтовим катушкотримачем, пропускними кільцями і 2-4 змінними квівертіпа (вершинками) різної твердості. На вудилище встановлюється безінерційна котушка.

Довжина пікерно вудилища зазвичай коливається від 2,40 до 3,00 м., І ви зможете його використовувати на досить зарослому березі без ризику заплутатися або зламати об гілки дерев. Максимальний тест закидається оснащення не перевищує 60 м Такі параметри припускають ловлю на дистанції до 30 м. З легкими кормушккмі. Невелика вага і довжина пікерно вудилища, його делікатний і витончений лад робить ловлю ще більш азартної і комфортною.

Дуже цікаво ловити пикером велику рибу. Відносно невеликий тест цього делікатного фідера передбачає його чудову чутливість і гнучкість. Ви зможете не просто відстежити клювання, а й відчути дотик риби до наживки. Ця легка, акуратна і делікатна снасть дозволить вам отримувати неймовірне задоволення від процесу лову і виведення риби.

Фонари для охоты

Вы любите активный отдых? Часто ездите на рыбалку или на охоту со своими друзьями? Тогда вам точно понадобится хороший фонарик дорогие рыбаки и охотники. Мы хотим предложить вам пересмотреть перечень отличных фонариков для охоты и рыбалки в интернет магазине https://nitecore-shop.com.ua. Фонари для охоты это очень важный аксессуар для каждого уважающего себя охотника, ведь в темноте когда вы ведете охоту нужно всегда что-то подсветить или посмотреть, а хороший фонарик под рукой это как хорошее ружье. Фонарики очень качественные, а главное что не очень дорогие, так что каждый охотник сможет сделать доступный и достойный выбор дорогие друзья. В интернет магазине https://nitecore-shop.com.ua очень большой выбор различных качественных фонарей, так что поверьте нам что тут будет что выбрать дорогие друзья, будьте внимательны с выбором, если у вас будут какие-то вопросы вы можете обратиться в помощь онлайн которая есть на сайте, вам подскажут и помогут быстро сделать выбор! Не пожалейте денег, а купите себе хороший и качественный фонарик, ведь он нужен каждому туристу!

Річкові круїзи

Річкові круїзи на сайте http://www.rentflot.ua/ в весняні та літні місяці – можливість відпочити недорого для тих, хто залишився без літньої відпустки. Будь-екскурсійний тур на судні – можливість цікаво і недорого відпочити на вихідні дні або дозволити собі тривалу подорож.

Переходи з однієї річки в іншу через канали і шлюзи, змістовний відпочинок з чудовою кухнею, шоу і танцювальними вечорами на борту. Зрозуміло, все це заради відвідування на пристані музеїв, пам’яток архітектури та інших цікавих місць.

Маршрут по річці – можливість недорого відвідати кілька міст, помилуватися пейзажами в ілюмінаторі. Для любителів пригод теплохід або круїзний лайнер – знайомства і маса позитиву. Відвідування міст водним транспортом обходиться недорого, притому не треба возити валізи і спорядження, вони залишаються на борту.

Осіння подорож по річці віддають перевагу ті, хто не любить літню спеку, авіаперельоти, метушню з візами, страховками і закордонними паспортами. Сумарно виходить в рази дешевше, а позитиву і приємних спогадів – не менше!