Кредит 911

Ми впевнені, що за допомогою нашої компанії «Кредит 911» Ви вирішите всі свої проблеми, пов’язані з терміновим кредитуванням нерухомості в Москві і Московській області. Ми працюємо 7 днів на тиждень, по телефону черговий менеджер Kredit911 на зв’язку цілодобово.
Нецільовий кредит під заставу нерухомості та іншого майна — наша спеціалізація, якщо Вам терміново необхідно отримати гроші в Москві, схвалення заявки проходить протягом телефонної розмови з Вами за 5 хвилин, без довідок про доходи та поручителів.
Подивіться наші кредитні рішення. У їхньому списку представлений досить широкий вибір фінансових продуктів для задоволення будь-яких потреб, в залежності від Ваших можливостей і запитів.
Наші умови в 2017 році ЗАВЖДИ ВИГІДНІШЕ !!!
приклад:
Кредит в 1 000 000 рублів на 25 років при 13% річних, щомісячний платіж буде 11 278 руб.
Кредит в 5 000 000 рублів на 25 років при 13% річних, щомісячний платіж буде 56 391 руб.
При наявності поганий (зіпсованої) кредитної історії річна ставка може бути 22% річних:
Кредит в 1 000 000 рублів на 25 років при 22% річних, щомісячний платіж буде 18 412 руб.
Кредит в 5 000 000 рублів на 25 років при 22% річних, щомісячний платіж буде 92 062 руб.
Для попереднього рішення (1 година після отримання документів) знадобляться наступні документи:
Паспорт власника наявної нерухомості.
Свідоцтво про право власності на закладається об’єкт.
Правовстановлюючі документи на квартиру, на підставі яких видано свідоцтво про власність (ДКП (договір купівлі-продажу), договір дарування, свідоцтво про право на спадщину, документи про приватизацію квартири).
На підставі цих документів фахівці винесуть позитивне рішення на отримання кредиту. Принести документи можна до нас в офіс (м. Смоленська, вул. Краснопролетарская, 16) або надіслати електронною поштою info@kredit911.ru (скани або фото).

Ножи ganzo

Дорогие мужчины, вашему вниманию одна из отличных фирм Ganzo которая делает отличные качественные ножи. Вы найдете для себя отличные и практичные розкладные ножики по самой выгодной цене в интернете. Ножи Ganzo — это огромная репутация и качество дорогие друзья, если вы не пользовались такими ножами но очень хотите их себе купить, мы советуем вам обязательно посмотреть варианты которые есть в интернет магазине https://ganzo.kiev.ua/nozhi вы найдете очень большой выбор по очень хорошей цене. Сегодня очень много интернет магазинов торгуют различными ножами, но ножи фирмы ganzo мы советуем покупать именно в итернет магазине https://ganzo.kiev.ua/nozhi, так как уже не один наш знакомый человек купил в этом магазине себе нож и остался очень доволен, причем не только качеством но и приятно доволен ценой ножей. Вы можете найти для себя ножи различного предназначения в данном интернет магазине, у них действительно очень большой выбор и подборка самых лучших ножей от компании Ganzo!

Вихлопні гази автомобілів

Вихлопні гази автомобілів — основне джерело загрязнение атмосферы выхлопными газами розвинених країн Заходу. У Росії найбільшу кількість шкідливих викидів є заслугою теплоенергетики (ТЕС і котелень). Друге місце за масштабами виділення шкідливих речовин в атмосферу РФ займають підприємства чорної і кольорової металургії. Автотранспорт же бореться з об’єктами хімічної і целюлозно-паперової промисловості лише за третє місце в списку ключових джерел забруднення повітря в Росії. Однак наші міста-мільйонники вибиваються із загальної екологічної картини по країні. У них ситуація та ж, що і в західних мегаполісах: частка забруднення автотранспортом становить 70-80% від сукупного кількості викидів шкідливих речовин в атмосферу. Найбільших втрат вихлопні гази автомобілів наносять екології Москви, Санкт-Петербурга, Самари, Назрані, Нальчика, Елісти, Краснодара, Ростова-на-Дону, Ставрополя, Сочі, Воронежа та Калуги.

Здавалося б, немає нічого страшного в тому, що забруднення вихлопними газами в російських мегаполісах перекриває викиди всіх промислових підприємств, раз на Заході аналогічна історія. Але насправді в європейських, американських і японських містах машин в 2-3 рази більше, а екологія в більшості з них краще, ніж у нас. Звідси висновок: автомобільні викиди в мегаполісах РФ в рази більш токсична зарубіжних.

Блогун заработок

Отличная возможность заработка дорогие друзья вместе с блогун http://u.to/LKNQ. Если вы вебмастер вы сможете заработать очень много денег продавая постовые и статьи на своих сайтах!