Велотрейд

Якщо ви хочете привчити дитину до активного способу життя і зменшити час комп’ютерних ігор вихід — купити дитячий велосипед. Катання на авелосипеді-відмінна форма організації дозвілля всієї родини, заряд позитивом, яскравими емоціями і новими враженнями. А ще, велосипед дитячий буде відмінним тренажером для вашого малюка. Завдяки їзді зміцнюється і розвивається м’язова система зростаючого організму. Поліпшується вестибулярний апарат, підвищується гострота зору, вдосконалюється координація рухів і тренуються легені. Дитячі велосипеди виховують організованість, уважність, відповідальність і цілеспрямованість. Ми пропонуємо купить детский велосипед и Велотрейд.

ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК ДИТЯЧИХ ВЕЛОСИПЕДІВ В УКРАЇНІ — » ВЕЛОТРЕЙД»
Дитячі велосипеди, які випускає наша компанія, не мають конкурентів у цій ціновій категорії. Особливу увагу заслуговують велосипеди для дітей ТМ FORMULA. Стильний дизайн, приваблива геометрія, яскраві кольори і безліч аксесуарів — не залишать байдужим жодного малюка. Купити велосипед для дитини LEON — значить подарувати йому висококласний байк із зручною посадкою, надійними гальмами, м’яким сідлом, якісної трансмісією, легкою рамою з надміцної фарбуванням.

Ми, як виробники дитячих велосипедів, намагаємося забезпечити кожну дитину надійним першим транспортом, приділяючи максимальну увагу безпеки і міцності конструкції. У нас ви можете дитячі велосипеди купити в Україні за найдоступнішими цінами, адже вся виробнича база зосереджена в країні (Харків). До того ж, наш інтернет-магазин дитячих велосипедів видає на всі моделі гарантію і професійне сервісне обслуговування.

ДИТЯЧІ ВЕЛОСИПЕДИ-УВАГА ДО КОЖНОЇ ДЕТАЛІ…
Дитина — найцінніший скарб. Ми як батьки це розуміємо, тому вкладаємо всю душу, досвід і знання в розробку кожної моделі, щоб катання на дитячому велосипеді було безпечним і радісним. Виготовляючи дитячі велосипеди, Україна ставить ряд вимог е цього транспорту, якими ми керуємося:

Регулювання. Велосипед для дітей має регулювання кута і висоти нахилу, рівня сидіння, щоб максимально відповідати росту дитини.
Рама. Всі рами ми робимо з ухилом, щоб малюк зміг швидко зіскочити з транспорту, уникнувши травмування. Якщо ви хочете купити дитячий велосипед, враховуйте, що рама від промежини дитини повинна знаходиться на відстані 10 см (коли він стоїть на прямих ніжках). Тоді він зможе легко зістрибнути, не зачепившись носочком.
Наш магазин дитячих велосипедів має досвідчених консультантів, які допоможуть підібрати оптимальну за розміром модель для вашої дитини, щоб йому було зручно крутити педалі і керувати кермом.
ТИПИ ДИТЯЧИХ ВЕЛОСИПЕДІВ
дитячий велосипедВ нашому інтернет-магазині ви можете купити дитячий велосипед різного типу, з урахуванням переваг, віку і зростання малюка. З недавнього часу небувалою популярністю користуються беговелы. Це навчальні двоколісні велосипеди для дітей 2-5 років без педалей. Лідируючі позиції з продажу займає беговел-легка модель з еко-пластика SMALL RIDER 2014. Завдяки якісним спіненим шинам кататися на ньому можна навіть по поганих дорогах. Ці дитячі велосипеди допомагають набути малюкові навички балансування і координації рухів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *