Сервера

НАДІЙНІСТЬ-ПЕРШ ЗА ВСЕ
Як це часто буває, дешевий тариф підсвідомо асоціюється з низькою якістю наданих послуг. У нашому випадку ми ставимо в пріоритет забезпечення стабільної роботи ваших проектів завдяки сучасному обладнанню, регулярному резервному копіюванню і цілодобовому контролю. Нас вибирають в якості партнера ті компанії, які зацікавлені в тривалій співпраці на взаємовигідних умовах. У нас найкраща Сервер для сайта.

Постійним клієнтам ми гарантуємо швидке підключення і повний інформаційний супровід. До ваших послуг штат висококваліфікованих фахівців, які люблять свою роботу і знайомі з усіма нюансами. З нами ви можете не переживати за збереження власних даних, оскільки для цього в нашому центрі забезпечуються всі необхідні заходи безпеки. ПЕРЕВАГИ VPS ХОСТИНГУ ВІД КОМПАНІЇ СЕРВЕРА.УКР
ЛЕГКІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІД СТВОРЕННЯ ВЛАСНИХ ПРОЕКТІВ ЧЕРЕЗ ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛУ ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ.
Ви можете розміщувати на свій розсуд або великомасштабний ресурс, або кілька дрібних сайтів, і всі вони будуть стабільно працювати завдяки ВПС технології.

ПРОБНИЙ ДОСТУП
Всі пакети наших послуг пропонуються з тестовим періодом, щоб клієнт міг на практиці оцінити всі можливості даної технології перед тим, як купити обраний тарифний план. БІЛЬШЕ ПРО РЕЦЕПТИ
Bitrix Env
Це інсталяційний скрипт, який встановлює все необхідне ЗА і оптимізує налаштування свежеустановленного дистрибутива ОС Linux Fedora, CentOS і Red Hat для оптимальної роботи CMS 1C-Бітрікс.

Bitrix Env CRM
Веб-оточення для установки Бітрікс24.CRM — готової і налаштованої CRM-системи, яка включає в себе всі необхідні інструменти для організації роботи відділу та автоматизації продажів.

Django
Це безкоштовний і вільний фреймворк для веб-додатків, написаний на Python. Фреймворк — це набір компонентів, які допомагають розробляти веб-сайти швидко і просто.

ISPmanager Lite
Багатий набір інструментів для управління веб-сервером: створення необмеженої кількості користувачів, сайтів, доменів, e-mail адрес тощо Панель підходить для роботи як з віртуальними, так і виділеними серверами.

LAMP
Це комбінація операційної системи та відкритого програмного забезпечення, призначених для організації роботи динамічних веб-сайтів і веб-додатків. Акронім LAMP є похідним від перших букв компонентів, які входять до його складу: ОС Linux, Веб-сервер Apache, бази даних MySQL і мова програмування PHP/Perl / Python.

Openvpn
Вільна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим вихідним кодом для створення зашифрованих каналів типу точка-точка або сервер-клієнти між комп’ютерами. Вона дозволяє встановлювати з’єднання між комп’ютерами, що знаходяться за NAT і мережевим екраном, без необхідності зміни їх параметрів.

НЕЗАЛЕЖНИЙ ВИДІЛЕНИЙ ПРОСТІР З ГАРАНТОВАНИМ ОБСЯГОМ НА ФІЗИЧНОМУ СЕРВЕРІ.
Відсутність обмежень на кількість поштових абонентом, ftp-користувачів і доменів. Передбачена можливість присвоєння декількох виділених IP для своїх сайтів.

ВИГІДНА ЦІНА
Якщо порівнювати тарифи на оренду фізичного і Аренда Сервера в Украине, то різниця суттєва. У другому випадку ви отримуєте недорогий хостинг, який нічим не поступається за технічними параметрами. ПЕРЕВАГИ VPS / VDS ХОСТИНГУ ВІД КОМПАНІЇ СЕРВЕРА.УКР
Легка настройка
Легка індивідуальна настройка під створення власних проектів через інтуїтивно зрозумілу панель управління.
Виділений простір
Не обмежена кількість поштових абонентів, ftp-користувачів і доменів.Можливе присвоєння декількох виділених IP.
Пробний доступ
Всі пакети послуг пропонуються з тестовим періодом, щоб ви могли на практиці оцінити всі можливості даної технології.
Вигідна ціна
При виборі віртуального сервера ви отримуєте недорогий хостинг,нічим не поступається за параметрами фізичного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *