Star Time

Танці в Одесі: майстер-класи від знаменитостей в школі Star Time
Юним і талановитим одеситам дорога у великій шоу — бізнес сьогодні відкрита як ніколи широко. Продюсерський центр Star Time запускає черговий набір на уроки танців для дітей, підлітків та молоді від 3 до 18 років. У програмі, яку підготувала танцювальна школа – заняття сучасними танцями для учнів з різним рівнем підготовки, участь у конкурсах та концертах, а також майстер-класи від спеціально запрошених зірок. Найкраща школа танцев в Одессе.

Яна Цибульська запрошує танцюристів на майстер-клас
Так, вже 20 липня школа танців в Одесі Стар Тайм запрошує на унікальний майстер-клас, який проведе Яна Цибульська. Яна – професійний хореограф з шестирічним стажем, відома в нашій країні після участі в шоу «Танці з зірками». Є ТОП-педагогом студії D. SIDE і засновницею танцювальної команди Ladies Squad. Дівчина працювала з такими артистами, як Ані Лорак, Діма Монатік, Наталя Могилевська, дуети Потап і Настя Каменських, «Время и стекло» і багатьма іншими відомими в творчому середовищі особистостями і колективами. Детальніше на http://startime.ua/.

Заняття буде проведено в невеликій групі, тому покваптеся записатися заздалегідь по телефону (093)57-99-999 або на сайті Центру Стар Тайм. Завдяки цій зустрічі у дітей з’явиться можливість особисто поспілкуватися із зіркою, зарядитися енергетикою цієї талановитої і харизматичною дівчини. Зустріч неодмінно додасть натхнення і подарує сили для досягнення нових висот майстерності.

Танці для всіх
Звичайно, подібні зустрічі відбуваються не кожен день, але і крім них школа танців має що запропонувати своїм учням. Тут проводяться індивідуальні заняття та уроки для невеликих груп, в яких вчитель цілком вистачає часу, щоб приділити увагу кожному з хлопців. Графік занять гнучкий, у вас буде можливість скласти його зручним для Вас чином. Для малюків уроки проходять в особливій ігровій формі, завдяки чому вони освоюють нові для них навички буквально на льоту. Після закінчення курсу видається диплом.

Особливо популярні хіп хоп танці для дітей, які, на відміну від класичних, стануть в нагоді не тільки на конкурсних майданчиках, але і в повсякденному житті. На будь-якій вечірці у дитини буде шанс здивувати друзів умінням рухатися. А ще заняття танцями – це відмінне здоров’я, легка хода і впевненість у собі. І Яна Цибульська-живе і наочне тому підтвердження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *