Харьков

Кабінет міністрів України 15 січня затвердив нових заступників голови Харківської облдержадміністрації. Першим заступником став Віталій Погосян, замітителями-Євген Грицков і Руслан Тихонченко.

А ось керувати апаратом облдержадміністрації буде 34-річний Леонід Шпиньов, він виграв конкурс на цю посаду. Всього на дане місце претендували три людини.

Нагадаємо, 6 листопада в ході робочої поїздки до Харкова президент України Володимир Зеленський представив нового голову облдержадміністрації. Ним став — 34-річний народний депутат, обраний по 179 округу, Олексій Кучер. Після призначення в Харківській облдержадміністрації стали масово звільнятися заступники голови та керівники профільних департаментів. Так, 3 грудня 2019 року заяву про звільнення написав начальник облздраву Богдан Федак. А в кінці листопада заяви про звільнення написали три віце-губернатора Харківської області — Михайло Черняк, Марк Беккер і Олександр Скакун, а також директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Андрій Колос.

Раніше таку ж заяву подав екс-заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. На даний момент він обіймає посаду проректора з науково-педагогічної роботи ХНУ ім. Каразіна. А також Фильчаков Александр Васильевич – прокурор Харківської області, старший радник юстиції.

Довідка. 38-річний Віталій Погосян очолював департамент економіки та інвестицій Вінницької міської ради.

33-річний Євген Грицков-проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. У 2015 році був кандидатом в депутати Харківської обласної ради по партії «Опозиційний блок».

Харків — це великий промисловий центр України. Основу виробничого потенціалу складають підприємства високотехнологічних галузей: енергомашинобудування, електротехнічної промисловості, транспортного та сільськогосподарського машинобудування, приладобудування, радіоелектроніка, авіакосмічна промисловість. Продукція багатьох харківських підприємств, в тому числі і така наукоємна, як сучасні танки, літаки і турбіни, відома на світовому ринку.

За науковим та освітнім потенціалом Харків посідає друге місце в Україні. В середньому за рік тут здійснюється підготовка понад 33 тис. фахівців, що забезпечує високий рівень кваліфікації трудових ресурсів регіону. Саме в Харкові вперше в Європі був розщеплений атом, досліджена природа надпровідності, створений найбільший радіотелескоп, розроблено основи теорії коливань у плазмі, процесів розсіяння повільних нейтронів в кристалах. Тут було створено багато наукових шкіл. Світове визнання отримали роботи Л. Ландау, Н. Барабашова, А. Вальтер, А. Палладіна.

Руслан Тихонченко працював у ТОВ» КОМПАНІЯ «Прайд» та за сумісництвом у Харківському державному університеті харчування і торгівлі.

Леонід Шпинев в 2002 році закінчив юридичний ліцей при Харківському національному університеті внутрішніх справ, в 2007-Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство». Працював у Дзержинському районному суді, Харківському апеляційному адміністративному суді, а також юристом в приватних компаніях.

Добавить комментарий