Devore

Салон Devore готовий запропонувати вам пошиття тюлю за низькими цінами. У роботі використовуються різноманітні матеріали, що дозволяє виконати всі вимоги клієнтів. Дизайнери компанії зможуть втілити ваші мрії і створити першокласний текстиль, який буде найкращим чином поєднуватися з колірним рішенням інтер’єру.
Ми постараємося зробити так, щоб тюль був не тільки продовженням дизайнерського оформлення інтер’єру, але і ефективно перекривав надходження сонячного світла всередину. Ми також вам допоможемо, підібрати тюль на окна.DEVORE-це авторське ательє в Києві, співробітники якого самі розробляють унікальний дизайн штор і реалізують затверджені клієнтами проекти. Компанія була організована в 2015 році і за час роботи встигла створити безліч авторських оформлень для вікон будинків, квартир, офісів, кафе і ресторанів, готелів і готелів.

Слово це родом з країни, яка завжди вважалася законодавицею мод і де особливо цінується все прекрасне. Легка і прозора тканина була винайдена у Франції, в місті Тюль, звідси і отримала свою назву.

Матеріалів для створення тюлю безліч – натуральні бавовна, льон і шовк, а також сучасні синтетичні матеріали. Але є одне загальне властивість, що об’єднує тканини, — легкість, невагомість, легкість.

Ми в курсі всіх модних тенденцій, застосовуємо їх в роботі, готові врахувати всі побажання клієнтів. Також до незаперечних переваг нашої компанії відносяться наступні фактори:

  • високий рівень професіоналізму співробітників;
  • використання різноманітних матеріалів і фурнітури;
  • прийнятна вартість роботи;
  • оперативність виконання замовлень;
  • комплексне надання послуг. Якщо ви хочете отримати стильні, модні і якісні Портьєри, звертайтеся в компанію DEVORE. Чекаємо вас і готові порадувати унікальними розробками. Якщо у вас є свої ідеї або переваги, ми їх реалізуємо. Якщо ні, ми запропонуємо різні варіанти оформлення вікон відповідно до стилю оформлення інтер’єру, серед яких ви зможете вибрати.
  • Використовуйте можливість прикрасити вікно і створити в приміщенні комфортні умови. Ми готові працювати з будь-якими концепціями, щоб найкращим чином завершити декорування простору. Наш багаторічний досвід і безліч вдячних клієнтів є кращими рекомендаціями.

    Всі замовлення виконуємо швидко, ніколи не змушуємо замовників довго чекати. Звертайтеся до досвідчених професіоналів, щоб не сумніватися в результаті. Наші штори радують протягом багатьох років, не вицвітають і не втрачають зовнішнього вигляду після прань або хімчистки. Ми вас обов’язково порадуємо якістю роботи, а помірна вартість послуг не призведе до надмірних витрат.

  • Добавить комментарий