Роллы

Суші та роли – ось уже протягом багатьох років користуються надзвичайною популярністю у людей у всьому світі. Мільйони гурманів щодня віддають перевагу цим неймовірно смачним стравам японської кухні, купуючи роли в кращих ресторанах доставки таких як»піца Сан». Мало хто при цьому замислюється, звідки прийшло до нас ці ласощі. Тим часом історія виникнення суші і ролів вельми захоплююча.

Спочатку поняття» суші » виникло в Китаї і позначало спосіб засолювання риби. Солону рибу прокладали прошарками рису і ставили на час під прес. Це дозволяло рибі залишатися свіжою протягом декількох місяців, рис же потім викидали. У нас ви знайдете найкращій заказ роллов. Коли суші перенеслися в Японію, технологія і рецептура їх приготування були настільки змінені, що стало окремим блюдом сучасної кухні Країни висхідного сонця.

Ехей Ханай, кухар з Токіо, став першим, хто спробував в якості експерименту використовувати в приготуванні суші сиру рибу. Саме такий рецепт страви полюбився більшості японцям, а пізніше і мільйонам жителів інших країн. Зараз суші по праву вважаються одним з кращих страв національної кухні Японії. Основними інгредієнтами є виключно морська риба таких видів: тунець, вугор, лосось та інші. Вживання м’яса свіжої морської риби в сирому вигляді вважається безпечним: ніякої загрози отруєння ці продукти не представляють. Багато ресторанів здійснюють доставку ролів своїм клієнтам, які бажають, щоб їм привезли це вишукане блюдо додому або в робочий офіс.

 1

Добавить комментарий