Посольство РФ в Сінгапурі роз’яснило правила безвізового транзиту для росіян

Цю інформацію посольство опублікувало на своїй сторінці в Facebook, оскільки російським громадянам стали часто відмовляти у в’їзді на територію Сінгапуру через порушення вимог міграційного законодавства.

Посольство відзначило, що мова йде про транзитному перебування в країні протягом 96 годин, при якому повинен бути дотриманий ряд умов. Росіяни не можуть відвідати Сінгапур в рамках безвізового транзиту, якщо у них є тільки зворотні квитки в країну, з якої вони прибули (наприклад, маршрут Новосибірськ – Сінгапур – Новосибірськ). Держава, з якого турист приїхав до Сінгапур, і держава, в яке він продовжить подорож, повинні бути різними. Безвізовий транзит передбачає в’їзд в Сінгапур будь-яким транспортом, включаючи морський і сухопутний, але виїжджати з країни дозволено тільки по повітрю.

Пасажири повинні мати при собі придбані квитки в Сінгапур і з Сінгапуру в друкованому вигляді та заповнену міграційну картку. Квитки на автобуси і пороми, а також заброньовані, але неоплачені авіаквитки в треті країни не дають права на безвізовий транзит. Посольство зазначає, що перебувати на території Сінгапуру можна не більш 96 годин, крім того, право перебування потрібно підтвердити документально. Місцеве законодавство не передбачає більш тривале перебування в країні без візи. Термін дії закордонного паспорта туриста повинен закінчуватися принаймні через півроку після дати виїзду з Сінгапуру. Також при вимозі співробітників прикордонного контролю мандрівник повинен пред’явити документи, які підтверджують, що у нього достатньо коштів для перебування в Сінгапурі, і бронь готелю, якщо транзитне перебування перевищує добу.

Також посольство підкреслило, що остаточне схвалення на безвізовий транзит через Сінгапур дає офіцер міграційної служби при в’їзді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *