Річкові круїзи

Річкові круїзи на сайте http://www.rentflot.ua/ в весняні та літні місяці – можливість відпочити недорого для тих, хто залишився без літньої відпустки. Будь-екскурсійний тур на судні – можливість цікаво і недорого відпочити на вихідні дні або дозволити собі тривалу подорож.

Переходи з однієї річки в іншу через канали і шлюзи, змістовний відпочинок з чудовою кухнею, шоу і танцювальними вечорами на борту. Зрозуміло, все це заради відвідування на пристані музеїв, пам’яток архітектури та інших цікавих місць.

Маршрут по річці – можливість недорого відвідати кілька міст, помилуватися пейзажами в ілюмінаторі. Для любителів пригод теплохід або круїзний лайнер – знайомства і маса позитиву. Відвідування міст водним транспортом обходиться недорого, притому не треба возити валізи і спорядження, вони залишаються на борту.

Осіння подорож по річці віддають перевагу ті, хто не любить літню спеку, авіаперельоти, метушню з візами, страховками і закордонними паспортами. Сумарно виходить в рази дешевше, а позитиву і приємних спогадів – не менше!

Добавить комментарий