Кредити під заставу

В даний час кредити під заставу вже наявної нерухомості стають все більш актуальними. Це пов’язано з тим, що такі кредити більш легкі в оформленні, а також процентна ставка по кредитах під заставу своєї нерухомості істотно відрізняється від звичайних споживчих кредитів, причому в кращу сторону для тих, хто бере кредит.
Процентна ставка по кредитах під заставу нерухомості становить приблизно 15-20%, в той час як інші кредити обкладаються відсотками в розмірі 30-35%.Такі кредити як у альфа банк кредитная карта особливо гарні для споживчих цілей.

За статистикою економістів, у 80% населення нашої країни у власності є нерухомість, яку з легкістю можна включити у фінансову роботу. Саме таку нерухомість можна використовувати для отримання кредиту під заставу нерухомості, а в майбутньому на отримані гроші реалізовувати свої цілі, такі як, наприклад, покупка більш елітної нерухомості, ремонт, який ви давно хотіли зробити, але на який не вистачало коштів, з’їздити відпочити від важких буднів на море або в інше місце, про яке ви давно мріяли. Мрії стають реальністю з споживчими кредитами під заставу своєї нерухомості.

Добавить комментарий