Масаж

Лікарі давнини приділяли важливе місце зв’язку тіла і наших думок. Авіценна стверджував, що кожна наша думка, навіть неусвідомлений імпульс, супроводжується певною м’язової реакцією. Думка може зникнути але м’язова напруга залишається і час від часу може нагадувати про себе болями.

Біль це спроба організму поговорити з нами, достукатися до нашої свідомості, заявити, що в організмі щось не в порядку. Біль у спині одна з найпоширеніших ситуацій, з якої не з чуток знайомі близько 90% жителів нашої планети. Мігрені, невралгії, остеохондроз, зниження життєвого тонусу, депресія, млявість, захворювання внутрішніх органів далеко не повний перелік супутників болю в спині. Постійний біль в спині обмежує наше рух, не дає можливості жити повноцінним життям.

Будь-масаж, будучи по суті лікувальною процедурою, навіть косметологічний масаж обличчя, або релаксуючий масаж, повинен обов’язково виконуватися фахівцем! У Адель эротик массаж спини проводиться від VII шийного до I поперекового хребця і від лівої до правої аксиллярной лінії, у дітей включаючи попереково-крижовий область. Масаж спини в нашій клініці виконується висококваліфікованими фахівцями, що мають значний досвід роботи в даній області.

Спеціаліст з масажу повинен володіти не тільки загальними анатомічними знаннями, але і в своєму розпорядженні відомості про стан периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату пацієнта, перенесених серцево-судинних захворюваннях, поле, вазі, віці і інших моментах. Зрозуміло, масажист повинен мати сертифікацію по даному виду лікування і великий практичний досвід роботи, що дозволить йому провести для Вас сеанс масажу спини на найвищому рівні.

Курс будь-якого масажу, в тому числі масажу спини, призначається строго індивідуально, залежно від діагнозу та показань пацієнта. Масаж спини дуже затребувана в даний час процедура. Адже саме спина і хребет відчувають значні навантаження і напругу, яка час від часу необхідно знімати.

Добавить комментарий