Пікерні вудилища

Пікерне удилище для рыбалки на zabros.com.ua — категорія фідерних вудилищ, обмеженою по довжині і вазі закидається оснастки. Конструкція пікерно вудилища принципово нічим не відрізняється від фідера і цей поділ є досить умовним. Як правило це двосекційний піновий бланк з ручкою з пробки або eva, оснащений гвинтовим катушкотримачем, пропускними кільцями і 2-4 змінними квівертіпа (вершинками) різної твердості. На вудилище встановлюється безінерційна котушка.

Довжина пікерно вудилища зазвичай коливається від 2,40 до 3,00 м., І ви зможете його використовувати на досить зарослому березі без ризику заплутатися або зламати об гілки дерев. Максимальний тест закидається оснащення не перевищує 60 м Такі параметри припускають ловлю на дистанції до 30 м. З легкими кормушккмі. Невелика вага і довжина пікерно вудилища, його делікатний і витончений лад робить ловлю ще більш азартної і комфортною.

Дуже цікаво ловити пикером велику рибу. Відносно невеликий тест цього делікатного фідера передбачає його чудову чутливість і гнучкість. Ви зможете не просто відстежити клювання, а й відчути дотик риби до наживки. Ця легка, акуратна і делікатна снасть дозволить вам отримувати неймовірне задоволення від процесу лову і виведення риби.

Добавить комментарий