Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017

Зовсім неподалік від Затоки знаходиться і один з найдавніших міст світу — Білгород-Дністровський. Відомий він і любимо туристами не тільки за вражаючі руїни фортеці, яка існує з античних часів. Аккерман, як його досі називають в цих місцях, всю свою довгу багатойменний історію стояв на роздоріжжі, і багато мандрівники з далеких країв, що знайшли тут притулок, залишили на цій землі свої святині. Так що місто досі здається опорою на стику часів. Чого вартий тільки вірменська церква XIV-XV століть, вибудувана за часів турецького панування, в глибині двору якої ховається сарматський склеп, перенесений сюди з місць, які вже розорані. У невеликому містечку є і грецька церква XIII-XIV століть, і Болгарська церква (1840 г.), і синагога (XIX ст.) І надкурганний кам’яний склеп (I ст. Н.е.). Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017.

Нарешті, з Затоки легко можна виїхати на екскурсію до Одеси! Прямо на центральній набережній пропонують поїздку в дельфінарій, тематичні прогулянки по місту і квитки в Оперу.

Розваги

Аквапарку в Затоці немає, але гірок на пляжі хватаетОтдих в Затоці тим і хороший, що буде саме таким, як ви захочете: тут неймовірно багато звичних будь-якому курортники розваг: нічні клуби, кафе, ресторани, міні-кінотеатри при готелях, тенісні корти. На площі біля пляжу часто влаштовують концерти та проводять конкурси. В організації розваг часто можуть допомогти і власники готелів. Наприклад, за організацією риболовлі, орендою катера, або навіть настільними іграми можна звертатися до господарів «Десяти зірок» або «Лагуни».

Близько пляжів є кілька луна-парків, але ось власним аквапарком Затока поки не обзавелася — не вистачає місця. Любителів водних розваг втішить дайвінг, а також вітрильний, водно-парашутний, водно-моторний і навіть воднолижний спорт. Любителям риболовлі варто подумати про те, щоб найняти на день катер, адже затокская акваторія — справжня мрія рибалки: судак, бички, камбала, глось, ставрида і кефаль.

Добавить комментарий