Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты

Ви можете зробити оптовий замовлення на нашому сайті. Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты. Обговорити умови покупки і доставки можна зателефонувавши за вказаним номером телефону. Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію, розкажуть про умови оптових покупок і знижки.

Крім того, ми здійснюємо послугу Дропшиппінг. Дропшиппінг — це модель розповсюдження товарів, яка не так давно отримала широку популярність. Вона полягає в тому, що ви уникаєте необхідності викуповувати і зберігати у себе товари.

При такій формі співпраці компанія-постачальник упаковують і відправляє товар не на ваш склад, а безпосередньо замовнику, що дозволить вам заощадити час, сили і засоби (в тому числі і на обладнання складу), і не займатися доставкою самостійно.

Основа Дропшиппінг полягає в тому, що спочатку вам роблять замовлення в інтернет-магазині, і тільки після цього ви пов’язуєте з постачальником, щоб він відправив товар вашим покупцям. Це дозволяє істотно заощадити, в тому числі і ваш час. З вас знімається необхідність забезпечувати упаковку і пересилку товару, а також зберігати великий асортимент у себе на складах. Таким чином, співпрацюючи з нами, ви можете забезпечувати себе стабільний прибуток, при цьому не маючи торгових приміщень або великих запасів товару, що вимагає великого стартового капіталу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *