Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты

0
627

Ви можете зробити оптовий замовлення на нашому сайті. Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты. Обговорити умови покупки і доставки можна зателефонувавши за вказаним номером телефону. Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію, розкажуть про умови оптових покупок і знижки.

Крім того, ми здійснюємо послугу Дропшиппінг. Дропшиппінг — це модель розповсюдження товарів, яка не так давно отримала широку популярність. Вона полягає в тому, що ви уникаєте необхідності викуповувати і зберігати у себе товари.

При такій формі співпраці компанія-постачальник упаковують і відправляє товар не на ваш склад, а безпосередньо замовнику, що дозволить вам заощадити час, сили і засоби (в тому числі і на обладнання складу), і не займатися доставкою самостійно.

Основа Дропшиппінг полягає в тому, що спочатку вам роблять замовлення в інтернет-магазині, і тільки після цього ви пов’язуєте з постачальником, щоб він відправив товар вашим покупцям. Це дозволяє істотно заощадити, в тому числі і ваш час. З вас знімається необхідність забезпечувати упаковку і пересилку товару, а також зберігати великий асортимент у себе на складах. Таким чином, співпрацюючи з нами, ви можете забезпечувати себе стабільний прибуток, при цьому не маючи торгових приміщень або великих запасів товару, що вимагає великого стартового капіталу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here