ЖК «Лесной квартал»

Останні дані ринку нерухомості свідчать про те, що інвестори в своїй більшості вибирають передмістя для життя. По-перше, це значно дешевше, ніж придбання нерухомості в Києві. За Києвом можна купити квартиру комфорт, а то і бізнес-класу за ціною київського «економа». В добавок до вигідною вартості, передмістя вабить великою кількістю зелених зон, сусідством з лісом або парком. Погана інфраструктура вже давно не служить причиною відмовитися від квартири в жк передмістя: безліч комплексів будується в досить розвинених районах. А житлові комплекси, побудований на «порожньому» місці, через короткий час стають «центром життя» невеликого містечка: будуються школи, дитячі садки, супермаркети та поліклініки. ЖК «Лесной квартал» пользуется успехом у инвесторов – в чем секрет?

Великим успіхом в передмісті користується ЖК «Лісовий квартал» в Броварах. Це той самий випадок, коли комплекс розташований в ідеальному місці: в пішої доступності розташовані абсолютно всі об’єкт соціальної інфраструктури починаючи від магазинів до ресторанів, шкіл і поліклінік. Більш того, забудовник подбав про наявність жк дитячого садка. За відгуками, компанія не тільки побудувала, а й самостійно обладнала сад всім необхідним для найменших жителів «Лісового кварталу».

Не дивлячись на близькість до всіх надбань цивілізації, за відгуками, ЖК розташований неподалік від лісу та поряд з сосновим парком в декілька гектар. Завдяки тісній сусідству, жителі «Лісового кварталу» в Броварах можуть відпочити від великого і галасливого міста, насолодитися чистим повітрям і комфортно провести час з близькими. Для активного дозвілля, на території ЖК «Лісовий квартал» встановлені сучасні дитячі та спортивні майданчики. На форумі кажуть, що прибудинкова територія комплексу відповідає природі Броварів, так як вона густо всіяна зеленими насадженнями.

Добавить комментарий