Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани

Немає реклами доступніше и пріємніше, чем логотип компании на сувенірах. Показники надійності підприємства такоже Виступає брендування одягу — корпоративна символіка, нанесена на тканини. Жодна ефективна рекламна кампанія не обходиться без зовнішніх банерів, вивісок и переносних стендів. Прівертає потенційного клієнта, додаючі фірмі солідності, друк прапорів и наклейок. І все це виконає для вас рекламно-виробнича компанія ТОВ «СІМ-принт»!

Наші ціни не б’ють по кишені. Відсутність посередників і професійний контроль виробничих процесів дозволяють тримати ціни на послуги на доступному рівні — набагато нижче, ніж у наших шановних конкурентів. Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани. А для наших постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

Ми раді запропонувати друк прапорів, пошиття спецодягу, виробництво інформаційних табличок, вивісок і банерів, перенесення улюблених фотографій на чашки і наволочки. Здійснюється друк термопереносом на тканини — будь то футболки, бейсболки або реглани. Розробимо яскраву і незабутню сувенірну продукцію, яка здає бізнес впізнаваним.

Приймаємо до роботи як великі партії, так і одиничні замовлення. Індивідуальний підхід дозволяє нам задовольнити всі вимоги клієнтів. Зручне місце розташування офісу полегшує самовивезення продукції, але можлива також оперативна доставка кур’єрською службою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *