Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани

0
656

Немає реклами доступніше и пріємніше, чем логотип компании на сувенірах. Показники надійності підприємства такоже Виступає брендування одягу — корпоративна символіка, нанесена на тканини. Жодна ефективна рекламна кампанія не обходиться без зовнішніх банерів, вивісок и переносних стендів. Прівертає потенційного клієнта, додаючі фірмі солідності, друк прапорів и наклейок. І все це виконає для вас рекламно-виробнича компанія ТОВ «СІМ-принт»!

Наші ціни не б’ють по кишені. Відсутність посередників і професійний контроль виробничих процесів дозволяють тримати ціни на послуги на доступному рівні — набагато нижче, ніж у наших шановних конкурентів. Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани. А для наших постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

Ми раді запропонувати друк прапорів, пошиття спецодягу, виробництво інформаційних табличок, вивісок і банерів, перенесення улюблених фотографій на чашки і наволочки. Здійснюється друк термопереносом на тканини — будь то футболки, бейсболки або реглани. Розробимо яскраву і незабутню сувенірну продукцію, яка здає бізнес впізнаваним.

Приймаємо до роботи як великі партії, так і одиничні замовлення. Індивідуальний підхід дозволяє нам задовольнити всі вимоги клієнтів. Зручне місце розташування офісу полегшує самовивезення продукції, але можлива також оперативна доставка кур’єрською службою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here