Планкен из ДПК

Терасові і фасадні системи

Терасна дошка — це дошка, яку використовують для укладання терас на відкритому повітрі і в місцях з підвищеною вологістю. Даним матеріалом можна застелити тераси, балкони, літні майданчики, стежки, щаблі, майданчики біля басейнів, причали, набережні і багато іншого.

Дерево-полімерний композит (ДПК) — це надійний матеріал, який є основою для виробництва терасових і фасадних систем.

Вся сучасна терасна дошка, яка виготовляється з ДПК, виходить за рахунок з’єднання трьох компонентів: ПВХ (поліпропілену), деревної муки і аддитивов.

Хочете зробити територію біля будинку красивою і вишуканою? Змайструвати альтанку або облаштувати балкон? Це цілком можливо, якщо купити терасну дошку (відома ще як палубний настил і декінг), яка на сьогоднішній день користується особливою популярністю. Вона може бути виготовлена ​​з будь-якої деревини, але це безпосередньо впливає на її міцність і довговічність. Також, до її складу входять різноманітні домішки, пластик і деревне борошно. Її можна використовувати з різними цілями: монтаж покрівлі, покриття для веранди, покриття тераси, оздоблення фасадів та ін. Терасна дошка вважається ідеальним матеріалом для робіт на відкритому просторі. Головними її характеристиками вважаються універсальність, естетичність, доступна ціна і актуальність. Але, все ж, головним «козирем» терасної дошки є її натуральність, чистота і легкість в експлуатації. Їй не можуть нашкодити ні ультрафіолетові промені, ні шкідливі комахи, вона не гниє і не піддається корозії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *